Bioenergoterapeuta Andrzej Gasis

Dołącz do nas!

Kursy z zakresu naturopatii

pulsingu
reiki
radiestezii
bioenergoterapii
chromoterapii

Naturopatia to cały system medyczny łączący teorię (filozofię i zasady) oraz praktykę, który wykorzystuje szereg naturalnych terapii w celu wspomagania leczenia i utrzymania zdrowia.
nowa edycja

kurs Bioenergoterapii

(czeladniczy)


W ciągu 35 lat poprzez liczne kursy, seminaria, spotkania oraz praktykę w zawodzie bioenergoterapeuty, zdobywałem wiedzę nt. uzdrawiania jak również prowadzenia działalności gospodarczej. Organizowany przeze mnie kurs dyktowany jest chęcią podzielenia się z Państwem moim wieloletnim doświadczeniem. Celem kursu jest przygotowanie do egzaminu czeladniczego w Izbie Rzemieślniczej. Świadectwo rzemieślnicze uprawnia do wykonywania zawodu w dziedzinie terapii alternatywnych na terenie krajów Unii Europejskiej.

<strong>Spotkanie 1</strong><br>

Spotkanie 1

- Podstawowe pojęcia z bioenergoterapii. Przyczyny powstawania zaburzeń energetycznych /chorób/.
Elektryczna aktywność mózgu.
Relaksacja – techniki i korzyści wynikające z niej. Postrzeganie wewnętrzne i myślokształty.
Budowa energetyczna człowieka – ciała subtelne.
Procedura zabiegu bioenergetycznego. Metody uzdrawiania w bioenergoterapii.
Czytanie obrazów trójwymiarowych. Kolejność działań w wykonywanym zabiegu bioenergetycznym.
Zajęcia praktyczne.

<strong>Spotkanie 2</strong><br>

Spotkanie 2

Ewelin Monahan – psychotroniczne uzdrawianie. Medytacja – techniki i ich mechanizm działania. Techniki budowy afirmacji. Reiki – teoria i praktyka. B.S.M. teoria i praktyka. Radiestezja w bioenergoterapii. Uzdrawianie magnetyzmem – Mesmer. Medycyna ludowa. Udoskonalanie wrażliwości czuciowych. Zabieg – działania praktyczne.

<strong>Spotkanie 3</strong><br>

Spotkanie 3

Relaksacja i medytacja w praktyce. Historia bioenergoterapii. Wiedza medyczna starożytnego Egiptu.     „             starożytnych Chin.     „               „        Indii . Pulsing – teoria i praktyka . Budowa i zasada działania świec do świecowania uszu. Polarity i autopolarity . Metody rozpoznawania stref zaburzeń energ organizmu. Ćwiczenia praktyczne – zabieg. Medytacja.   

<strong>Spotkanie 4</strong><br>

Spotkanie 4

Relaks i medytacja w praktyce. B.H.P. w bioenergoterapii. Akupunktura stóp, dłoni i uszu. Chromoterapia – teoria i praktyka. Przyczyny powstawania zaburzeń energ w organizmie. Metody rozpoznawania stref zaburzeń energetycznych. Zasady oczyszczania , energetyzowania i stabilizacji. Czytanie obrazów trójwymiarowych wprowadzających w stany jasnowidzenia . Ćwiczenia praktyczne zabiegu bioenergetycznego. Medytacja w praktyce .

<strong>Spotkanie 5        </strong><br>

Spotkanie 5        

Relaks przechodzący w medytację. Ribirthing – teoria i praktyka. Moc pozytywnego myślenia. Zioła , termo punktura, bańki, irydologia . Energetyzowanie zapachami. Meridiany – ich ułożenie i działanie. Czakramy – charakterystyka i ich znaczenie. Masaż tybetański. Wykonanie praktyczne pełnego zabiegu bioenergetycznego. Medytacja.

<br><strong>Propozycja 6 spotkania</strong>


Propozycja 6 spotkania

w celu przeprowadzenia wstępnego egzaminu. 

pojedyńczy moduł

kurs bioenergoterapii

pozostałe moduły tematyczne

po zebraniu grupy

+48 601 07 06 77