Od wielu lat pomagam ludziom dojść do zdrowia. Reprezentuję holistyczny czyli uniwersalny i całościowy punkt widzenia na zdrowie ludzkie. W swoim programie  terapeutycznym uwzględniam stan ducha, tryb życia, miejsce zamieszkania i pracy moich klientów.

W bioenergoterapii działam na strefy ciała, gdzie występują zaburzenia energetyczne. Oczyszczając te miejsca z niewłaściwej energii udrażniam i doprowadzam do właściwego przepływu w kanałach meridianowych, jednocześnie równoważę działanie czakr. Po tym następuje ogólne doenergetyzowanie, szczególnie miejsc oczyszczonych. Końcowa faza polega na wyrównaniu aury i jej zabezpieczeniu.

 

 

W pracy swojej wykorzystuję metody: 

  • Chromoterapię (pracę z kolorami) 
  • Bioenergię auryczną (działanie na aurze)
  • BSM bioemanacyjne sprzężenie z mózgiem.

Przekazy moje wykonuję w pozycji siedzącej i leżącej. Siedząca trwa około 30-45 min, natomiast leżąca – ok 60-75 min. Podczas całej terapii – zalecam od 6 do 10 zabiegów,  wykonywane są naprzemiennie, siedząco- leżąco.

Człowiek to prawdziwe perpetum mobile. Łatwiej niż przypuszczamy nasz organizm potrafi się regenerować, nie zawsze o tym wiemy, a jeszcze rzadziej chcemy w to uwierzyć.

Jeśli po odwiedzeniu mojej strony będziecie mieli Państwo jakieś pytania i wątpliwości, odpowiem na nie z przyjemnością poprzez kontakt mailowy lub bezpośredni – telefoniczny.

 

Medycyna naturalna

Medycyna naturalna w przeciwieństwie do medycyny konwencjonalnej ma tysiące lat. Jest to metoda, która wspomaga, dodaje sił, zmienia punk widzenia człowieka, jest to samoczynna terapia bez ingerencji chemii. Każda technika jest dobra, jeśli się sprawdza i działa pozytywnie, a połączenie kilku może przynieść bardzo pozytywne efekty.


Metoda REIKI

Reiki nie jest związana z żadnym światopoglądem ani systemem wiary, nie wymaga specjalnego, duchowego przygotowania. W każdym z nas może zostać obudzona służąca uzdrawianiu siła. Człowiek jest tylko „przekaźnikiem” energii zewnętrznej, która zaczyna płynąć dzięki odpowiedniemu ułożeniu rąk – na swoim ciele bądź na ciele drugiego człowieka. Lecznicza energia płynie zawsze w jednym kierunku – do pacjenta. Nie może mu zaszkodzić, gdyż odbiorca dostaje jej tyle, ile potrzebuje. Reiki wspiera naturalny proces leczenia, ożywia umysł i ciało, przywraca duchową harmonię, usuwa blokady energetyczne, oczyszcza organizm z toksyn. Leczący dotyk łagodzi ból po nastawianiu złamań i przyspiesza zrost kości, zmniejsza krwawienie i skraca czas rekonwalescencji po operacjach, zmniejsza skutki uboczne przyjmowania leków. Reiki może, łagodząc bóle, uczynić łatwiejszym poród. Reiki można stosować jako jedyną terapię lub łączyć z inną

PULSING

Pulsowanie jest bardzo łagodnym zabiegiem polegajacm na nie ingerowaniu, nie przyspieszaniu, nie nakładaniu żadnego rodzaju presji. Dzięki tej zasadzie zabieg ten działa bardzo głęboko. Ta metoda pracy z ciałem leczy jednocześnie ciało, umysł i emocje. Ciągły, kołyszący się ruch (podłużny i poprzeczny) stosowany podczas sesji, pozwala na doświadczenie wodnego środowiska w ciele, którego jest około 80%. Dzięki temu ustępują bloki i napięcia, zaczyna się swobodny przepływ płynów. Pulsing działa na krew, limfę, płyn mózgowo-rdzeniowy oraz szczególnie silnie na układ nerwowy. Metoda ta jest pożyteczna dla dzieci. Szybko i skutecznie wycisza, uspokaja, daje poczucie bezpieczeństwa oraz wyzwala i integruje problemy emocjonalne. Doskonale odbierają zabiegi osoby starsze, ruch pulsacyjny stymuluje płyny w torebkach stawowych, naoliwia i rozluźnia stawy. Metoda ta staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. W wielu krajach na świecie pulsing stosuje się jako odrębny zabieg, ale używa się go również jako przygotowania do głębokiego masażu, chiropraktyki, bioterapii czy sesji rebirthingu. Ta metoda posługuja się psychoterapeuci, rehabilitanci, fizjoterapeuci.

prasa o mie

ŚWIECOWANIE USZU

Gdy boli głowa, uszy czy zatoki, Indianie zapalają specjalne świece i umieszczają je w uszach cierpiącego. Jest to metoda niezwykle skuteczna. Jej mechanizm oparty jest na tzw. efekcie komina. Dzięki ciepłu, wytwarzanemu w trakcie spalania się świecy, w kanale ucha niczym w przewodzie kominowym, ogrzane powietrze wraz z zanieczyszczeniami jest „wysysane” ku górze. Dlatego w niespalonej części świecy, po jej rozcięciu, można zobaczyć stwardniałe resztki woskowiny lub ropy. Dobroczynny wpływ na nasz organizm mają również opary ziół i olejków eterycznych, wydobywających się z topionego wosku. Świecowanie jest skuteczne w przypadku chorób narządu słuchu, niedrożności zatok, migrenie, bólach głowy związanych z nadciśnieniem. Zabiegowi mogą poddawać się kobiety w okresie klimakterium, cierpiące na uderzenia gorąca. Niektórzy pacjenci czują znaczną poprawę już po pierwszym zabiegu. Mija ból głowy, ustaje szum w uszach, poprawia się słuch, odblokowują zatoki. Jednak podstawą terapii jest seria trzech świecowań, przeprowadzanych co drugi dzień. Jeśli dolegliwości są zadawnione, zabiegi powinno się powtarzać przez kilka tygodni

WSPOMAGANIE NA ODLEGŁOŚĆ

Jest to wspomaganie całkowite poprzez ciała subtelne. Przekazywana energetyka doprowadza do niwelowania bloków, czego następstwem jest samouzdrowienie. W momencie przekazu nie powinno się prowadzić samochodu czy też być pod wpływem środków odurzających, dlatego sugeruję klientowi, w jakim czasie nastąpi przekaz energetyczny. Metodę tę poznałem w 1984 roku na kursie „Doskonalenia umysłu” u p. Lecha Emfazego Stefańskiego, wiedzę pogłębiłem w 1994 na kursie „Bioenergoterapii” prowadzonym przez rosyjskiego psychologa A.Marcona oraz kursie „Reiki” w 1995 u siostry Mariuszy Bugaj

Siedziba centrum szkoleniowego oraz gabinetu

Get my tips directly now! Ready to start?

Pellentesque id nibh tortor id aliquet lectus proin nibh nisl.
Professional coaching

Uncover the Secret of Successful Life!

My Mentoring

Tristique et egestas quis ipsum suspendisse commodo ultrices.

For Companies

Quisque sagittis purus sit amet volutpat consequat mauris.

Successful Stories

Vitae nunc sed velit dignissim sodales ut tempus eu sem integer.

Experience

Life Coaching in Numbers

Diam maecenas sed enim ut sem viverra aliquet. Viverra nibh cras pulvinar mattis nunc sed blandit libero, sapien nec sagittis. 

Persons Mentored
0
Workshops Attended
0
Online Courses
0
My Services

What Do I offer

Life Mentoring

Amet dictum sit amet justo donec enim diam. Orci dapibus ultrices in iaculis nunc sed, dictum at lectus.

Business Consulting

Diam maecenas sed enim ut sem viverra aliquet. Viverra nibh cras pulvinar mattis nunc blandit libero.

Training & Workshop

Posuere urna nec tincidunt praesent semper feugiat nibh sed, sagittis nisl rhoncus rhoncus neque viverra.

Investment Trade

Sed elementum tempus egestas sed risus pretium quam, maecenas enim ut sem viverra feugiat aliquet.

Executive Coaching

Odio ut enim blandit volutpat maecenas. In fermentum et libero sollicitudin nibh nisl condimentum.

Conferencing & Talks

Egestas quis ipsum ultrices gravida dictum fusce, integer eget aliquet nibh praesent tristique magna.

About Me

Coach, Motivation Speaker & Trainer

Volutpat odio facilisis mauris sit amet massa. Donec ac odio tempor orci dapibus ultrices in. Maecenas sed enim ut sem viverra aliquet eget sit. Sit amet consectetur adipiscing elit duis tristique sollicitudin nibh sit. Augue ut lectus arcu bibendum at.

Neque volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus nulla at. Phasellus lorem sed risus ultricies tristique nulla.

Odtwórz wideo
How I Work

Upgrade Your Skills Upgrade Your Life

Consectetur adipiscing elit pellentesque habitant morbi. Urna duis convallis convallis tellus. Eu facilisis sed odio morbi quis. Euismod in pellentesque massa placerat duis ultricies.
Learn from Me

Latest Online Courses

Books by J. R. Lasley

Read My Books & Start a New Life

Fringilla est ullamcorper eget nulla facilisi etiam. Quis risus sed vulputate odio ut enim volutpat, tellus pellentesque eu tortor nulla cras.
Request Appointment

Make an Appointment With Me

Nisi vitae suscipit tellus mauris. Pellentesque id nibh tortor id aliquet lectus proin nibh nisl.
Testimonials

Results I have Helped Create

News & Articles

Latest from the Blog

Get my tips directly now! Ready to start?

Pellentesque id nibh tortor id aliquet lectus proin nibh nisl.
+48 601 07 06 77